• Hoofdsponsor HMC Raamsdonksveer

  • H.M.C. Raamsdonksveer Heren 1

  • H.M.C. Raamsdonksveer HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Dinsdag 20.00 - 21.00 uur Sporthal Dongemond - Grote Zaal
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 feb. 20:10H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h) - Dynamico HS3 (h)Dongemond
    3 mrt. 12:55Blauw Wit HS1 (h) - H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h)De Schutskamp
    10 mrt. 12:50H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h) - Dongen HS2 (h)Dongemond
    17 mrt. 10:30HV Bommelerwaard HS1 (h) - H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h)De Sportwaard
    24 mrt. 12:30H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h) - Taxandria/Roef HS1 (h)Dongemond
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Tenue Sponsors

  • Poulestanden H.M.C. Raamsdonksveer HS1 ( Ronde 2 Ronde 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1E.S.Z.V. Oktopus HS111004020202
    2Bergeijk HS111003016142
    3De Sprint HS11100252142
    4H.M.C. Raamsdonksveer HS11100242042
    5Swift (H) HS21100282532
    6Avanti HS11100242312
    7Dynamico HS31100222112
    8Bedo HS11010242401
    9Tremeg HS21010242401
    10Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS210012324-10
    11Bouwcenter Centen HVW HS110012122-10
    12Aristos HS110012528-30
    13Apollo HS210012125-40
    14Internos HS110012024-40
    15Acritas HS110011630-140
    16Achilles '95 HS110012040-200

    Poulestanden H.M.C. Raamsdonksveer HS1 ( Kwartfinale Kwartfinale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti HS100000000
    2Bedo HS100000000
    3Bergeijk HS100000000
    4Dynamico HS300000000
    5H.M.C. Raamsdonksveer HS100000000
    6E.S.Z.V. Oktopus HS100000000
    7De Sprint HS100000000
    8Swift (H) HS200000000

    Poulestanden H.M.C. Raamsdonksveer HS1 ( Poule ZO-BR HS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen HS215150049729720030
    2Taxandria/Roef HS11411123883008823
    3H.M.C. Raamsdonksveer HS11410133332646921
    4handbalshop.nl/Witte Ster HS3158253653105518
    5Blauw Wit HS1159063903325818
    6White Demons HS2158253262725418
    7Novitas HS1147073373033414
    8United Breda HS1144010252329-778
    9Avanti HS2153012329390-616
    10Conventus HS2142012255351-964
    11HV Bommelerwaard HS1150015195519-3240
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h)

    VS

    Dynamico HS3 (h)

    27 februari 202420:10 uur
    Dongemond Zaal 1 - Grote Zaal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    H.M.C. Raamsdonksveer HS1

    Heren Senioren

    23,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd