• Hoofdsponsor HMC Raamsdonksveer

  • H.M.C. Raamsdonksveer Dames 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fijneman, JarnoOverige stafBegeleider
    Mureau, AndreTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Dinsdag 20.00 - 21.00 uur Sporthal Dongemond - Grote Zaal
    Donderdag 19.30 - 21.00 uur Sporthal Driedrop Wagenberg
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Tenue Sponsors

  • Poulestanden H.M.C. Raamsdonksveer DS3 ( Poule ZO-BR DS-03 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1H.M.C. Raamsdonksveer DS318151244226417831
    2Groene Ster DS218132337827110728
    3De Beuk DS118131434122811327
    4Blauw Wit DS21813143582807827
    5Dongen DS21811163783374123
    6White Demons DS2187110315375-6015
    7Heerle DS2185112317365-4811
    8Taxandria DS1185013326391-6510
    9HV Bommelerwaard DS1183015222342-1206
    10S.C. Elshout DS4181017164388-2242
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    H.M.C. Raamsdonksveer DS3

    Dames Senioren

    24,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,72

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd