• Hoofdsponsor HMC Raamsdonksveer

  • H.M.C. Raamsdonksveer A1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broeders, MoniqueOverige stafBegeleider
    Smit, MerelOverige stafBegeleider
    Stege, JohanTechnische stafAssistent coach
    Vuuren, Indy vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Dinsdag 20.30 - 22.00 uur Sporthal Arkendonk Oosterhout
    Donderdag 20.30 - 22.00 uur Sporthal Dongemond - Grote zaal
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Tenue Sponsors

  • Poulestanden H.M.C. Raamsdonksveer DA1 ( Topklasse TK-West-2 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WPK/Westlandia DA118151247833314531
    2H.M.C. Raamsdonksveer DA118150354436218230
    3TOGB DA117141250336813529
    4VENECO/VELO DA11814044664016528
    5Havas DA1187110426451-2515
    6United Breda DA1186111406528-12213
    7DWS DA1185211437515-7812
    8Leidsche Rijn DA1175012328366-3810
    9Hellas DA1183114339449-1107
    10Houten DA1181116292446-1543
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    H.M.C. Raamsdonksveer DA1

    Dames A-Jeugd (L)

    30,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd