• Hoofdsponsor HMC Raamsdonksveer

  • H.M.C. Raamsdonksveer D1 - Zaal

  • H.M.C. Raamsdonksveer D1#

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mureau, JolandaOverige stafBegeleider
    Mureau, SylvanaTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Dinsdag 19.00 - 20.00 uur Sporthal Dongemond - Grote zaal
    Donderdag 18.00 - 19.00 uur Sporthal Dongemond - Grote zaal
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Tenue Sponsors

  • Poulestanden H.M.C. Raamsdonksveer D1# ( Poule ZO-BR D-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion R D117150231820711130
    2Dongen D117140325914711228
    3Desk D117908235243-818
    4Tachos D1107031571302714
    5Internos D1186111252302-5013
    6GHV D1105141691501911
    7White Demons D1185013232331-9910
    8H.M.C. Raamsdonksveer D1#191018201313-1122
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    H.M.C. Raamsdonksveer D1#

    D-Jeugd

    10,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    16,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd