• Hoofdsponsor HMC Raamsdonksveer

  • H.M.C. Raamsdonksveer B1 - Zaal

  • HMC Raamsdonksveer DB1#

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Houtepen, OlafTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Mens, MarschaOverige stafBegeleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Maandag 18.30 - 20.00 uur Sporthal Zidewinde Sprang-Capelle
    Donderdag 19.00 - 20.30 uur Sporthal Dongemond - Grote zaal
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Tenue Sponsors

  • Poulestanden HMC Raamsdonksveer DB1# ( Topklasse TK-West-2 DB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOGB DB121201051330321041
    2Westland Adviesgroep/HV Quintus DB22215254723898332
    3Feyenoord Handbal DB12114164383756329
    4PSV Handbal DB1#2212374003891127
    5HMC Raamsdonksveer DB1#2211475135011226
    6Westsite DB12211011472483-1122
    7Verburch DB1229310376382-621
    8Hercules DB1229310399421-2221
    9Green Park/Handbal Aalsmeer DB2228212452476-2418
    10DSOV DB1225017344418-7410
    11VENECO/VELO DB4223316318455-1379
    12Fortissimo DB1222218354459-1056
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HMC Raamsdonksveer DB1#

    Dames B-Jeugd (L)

    23,32

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,18

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd