• Hoofdsponsor HMC Raamsdonksveer

  • Heren Recreanten

  • Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Woensdag 20.45 - 21.45 uur Sporthal Dongemond - Kleine zaal
  • Tenue Sponsors

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 feb. 20:10H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h) - Dynamico HS3 (h)Dongemond
    28 feb. 20:30Mixed-Up DMW1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DMW2 (d)Driedorp
    2 mrt. 10:15Bommelerwaard E1# (g) - H.M.C. Raamsdonksveer E1 (g)De Sportwaard
    2 mrt. 18:30H.M.C. Raamsdonksveer DC2 (d) - Avanti DC1 (d)Dongemond
    2 mrt. 19:30H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d) - Internos DS1 (d)Dongemond
    2 mrt. 20:45H.M.C. Raamsdonksveer DS1 (d) - Herpertz Bevo HC DS1 (d)Dongemond
    3 mrt. 09:30HV Bommelerwaard DS1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d)De Sportwaard
    3 mrt. 10:10handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) - H.M.C. Raamsdonksveer D2 (g)Waspik
    3 mrt. 11:00H.M.C. Raamsdonksveer DB2 (d) - Dongen DB1# (d)Dongemond
    3 mrt. 11:45Feyenoord Handbal DB1# (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DB1# (d)Wielewaal
    3 mrt. 12:00H.M.C. Raamsdonksveer E2 (g) - Dongen E5 (g)Dongemond
    3 mrt. 12:10Internos DC1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DC3 (d)Munnikenheide College
    3 mrt. 12:15Verburch DC1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DC1 (d)J.v.d.Valkhal
    3 mrt. 12:55H.M.C. Raamsdonksveer HC1 (h) - Internos HC1 (h)Dongemond
    3 mrt. 12:55Blauw Wit HS1 (h) - H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h)De Schutskamp
    3 mrt. 13:55White Demons D1# (g) - HMC Raamsdonksveer D1# (g)'t Ruiven
    5 mrt. 21:00H.M.C. Raamsdonksveer DMW2 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)Dongemond
    9 mrt. 13:30H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g) - Dongen F1 (g)De Borgh
    9 mrt. 13:50H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) - Groene Ster F1 (g)De Borgh
    9 mrt. 14:30H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) - Groene Ster F2 (g)De Borgh
    9 mrt. 14:30H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g) - Tachos F1# (g)De Borgh
    9 mrt. 14:50handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) - H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g)De Borgh
    9 mrt. 15:10United Breda F1 (g) - H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g)De Borgh
    9 mrt. 15:35Dynamico HC2# (h) - H.M.C. Raamsdonksveer HC1 (h)'t Vijfeiken
    9 mrt. 19:00H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)Dongemond
    9 mrt. 20:10H.M.C. Raamsdonksveer DB1# (d) - Green Park/Handbal Aalsmeer DB2 (d)Dongemond
    9 mrt. 20:45WPK/Westlandia DS1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS1 (d)De Pijl
    10 mrt. 11:00HMC Raamsdonksveer D1# (g) - Desk D1# (g)Dongemond
    10 mrt. 11:45GHV E1# (g) - H.M.C. Raamsdonksveer E1 (g)De Wissel
    10 mrt. 11:45WPK/Westlandia DA1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DA1 (d)De Pijl
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.Tachos DS1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS1 (d)22 - 24
    25 feb.HMC Raamsdonksveer D1# (g) - Dongen D1 (g)3 - 21
    25 feb.H.M.C. Raamsdonksveer DC3 (d) - Taxandria DC2# (d)27 - 10
    25 feb.H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d) - Dongen DS2 (d)21 - 18
    25 feb.United Breda DB1# (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DB2 (d)32 - 17
    25 feb.H.M.C. Raamsdonksveer D2 (g) - United Breda/Mixed-Up D1 (g)7 - 21
    25 feb.United Breda DC1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DC2 (d)17 - 23
    24 feb.H.M.C. Raamsdonksveer DB1# (d) - PSV Handbal DB1 (d)22 - 19
    24 feb.H.M.C. Raamsdonksveer DC1 (d) - JuRo Unirek/VZV DC1 (d)26 - 25
    24 feb.White Demons DS1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d)21 - 15